Lumiere Sornie Collagen Patch

  • Anasayfa
  • Lumiere Sornie Collagen Patch
Inner Banner
Lumiere Sornie Collagen Patch

Lumiere Sornie Collagen Patch

Lumiere Sornie Collagen PatVitamin E:  Cilt sağlığı, göz sağlığı için faydalıdır hücre hasarlarını önler. Egzama ve sedef gibi cilt hastalıklarının etkilerini azaltır.


CoQ10: Cilt yapısının korunmasını sağlar. Bu nedenle kozmetik sektöründe de kullanımı tercih edilmektedir.


Collagen: Cilde sıkı bir görüntü verir ve esneklik kazandırır. Cilt nemini korur.

Acacia Honey: Koruyucu bir bariyer sağlar, nemi korur.
Seaweed Extract : Hücre yenilenmesini hızlandırır. Cildin direnç sistemini kuvvetlendirir.
Hydrolyzed Keratin: Nemi geri kazandırır ve cildin elastikiyetini artırır.

Lumiere Sornie Collagen Patch Nedir?

Kadınlarda ve erkeklerde cilt yaşlanmasının hızını sadece genetik miras belirlemez. Dış etkenler, cildin yaşlanmasının nasıl gerçekleşeceğinde genlerimizden daha etkilidir. Elbette bu dış etmenlere karşı vücudumuz cildimizi sıkı ve dinç tutan, hastalıkların önüne geçen antioksidan bileşenleri doğal olarak üretmeli. Ancak bu üretim 25 yaşından sonra düşüyor, 35 yaşına gelindiğinde ise belli bir oranda azalıyor. Bununla birlikte beslenme bozuklukları ile daha riskli seviyelere geliyor. Sornie kolajen bant, içeriğini oluşturan harika kombinle bağ dokumuzu güçlendirir, saç ve tırnaklarımızı daha güçlü hale getirir. Kolajen kaybını engellemek ve cilt yaşlanmasına karşı güçlü destek sağlamak için vücudu en doğal şekilde koruyarak yaşlanma etkilerini minimuma indirir. Kullandığı “Transdermal Dalga Teknolojisi” sayesinde vücudumuzun ihtiyacı olduğu kadar bileşeni sistemimize dahil eder.Kolajen Nedir, Faydaları Nelerdir?

Kolajen, vücudumuzda bağ dokusunu güçlendirerek vücut bütünlüğünü korumak ve güçlendirmekle görevli bir proteindir. Cilt hücrelerini koruyarak cilde esneklik, dayanıklılık ve canlılık vermenin yanı sıra kemik ve eklem dejenerasyonu sorunlarında da etkili bir çözüm olduğu bilinmektedir. Bağ dokularını oluşturan collagen proteini yaşlanan vücut, sigara, fazla güneşe maruz kalma, sağlıksız beslenme, stres ve C vitamini eksikliği gibi nedenlerle giderek azalmaya başlar. Bu da beraberinde cilt kuruluğu, kırışıklık, selülit ve elastikiyetin azalması gibi sorunlara sebep olur. Cilt sağlığını korumak için collagen kullanımı son derece önemlidir.


Koenzim Q10 (CoQ10) Nedir, Faydaları Nelerdir?

Koenzim Q10 olarak da bilinen CoQ10’un görevi hücrelerde enerji üretimi sağlayarak hücre yenilenmesine destek olmaktır. CoQ10 vücudumuzda anti oksidan etki gösterir ve fazla miktarda bulunan serbest radikalleri (hasar yapıcı moleküller) temizleyerek, hücrelerin normal fonksiyonlarına dönmelerine yardımcı olur. Hücrelerdeki yaşlanma ile beraber, koenzim Q10 seviyelerimizde de düşüş yaşanmaktadır. Koenzim Q10 cildin genç kalmasına yardımcı olarak koruma sağlar ve yaşlanmanın gecikmesine yardımcı olabilir.


Asai Honey Nedir, Faydaları Nelerdir?

Asai Honey, Hırvatistan’ın nüfus yoğunluğu az hava kirliliğinin olmadığı dağlık ve kırsal bölgelerinde üretilen bir baldır. Geleneksel olarak arılar, çevreye tam bir saygı ile doğal ve sanatsal bir şekilde yetiştirilmektedir. Asai balı yetiştirilirken içerisine hiçbir şekilde şeker veya bir başka katkı maddesi eklenmez. Son derece özen gösterilerek, doğallığı ve saflığı bozulmadan üretilmektedir. İçeriğindeki propolisten zararlı mikroorganizmaları yok edebilecek bir antibiyotik değeri taşımaktadır.