Hair Repair Complex by Lumiere

  • Anasayfa
  • Hair Repair Complex by Lumiere
Inner Banner
Hair Repair Complex by Lumiere

Hair Repair Complex by Lumiere

Haır repair shampoo

Saçın ihtiyacı olan nemi sağlar, elektriklenmesini önler. Böylece saça ipeksi bir görünüm verir ve kolay şekil almasını sağlar.


İçerik 

Vitamin E:  Saçların sağlıklı ve hızlı uzamasına, aynı zamanda kırılmaya ve koparak dökülmeye karşı dayanıklı bir yapısının olmasına yardımcı olur.

Collagen : Saç tellerini kalınlaştırmaya, saçların güçlenmesine ve gürleşmesine katkı sağlar.

Aleo vera: Saçınıza ve saç derinize Aloe vera kullandığınızda, kafa derinizdeki kan akışı artar. Kafa deriniz temizlendiğinde ve saç deriniz 

Aloe verayı emdiğinde saç kaybınız azalır ve saçlarınız daha hızlı uzar.

Hyaluronic asit: Neme ihtiyaç duyan saçların nem ile dolgunlaşmasını sağlar.

Biotin: Vücutta:pek çok metabolik faaliyette rol alır saç ve cilt sağlığına faydalıdır.


HAİR REPAIR COMPLEX SET NEDIR?


By Lumiere ailesi sağlıklı uzayan, güçlü, dolgun ve parlak görünen saçlara sahip olmanız için harika bir formül geliştirdi. Saç bakım şampuanı ve saç bakım maskesi ile beraber saç bakımında yepyeni bir çağ başlıyor!

Hair Repair Mask by Lumiere; Her saç tipinin kullanımına uygun olan durulanmayan saç bakım kremidir. Gördüğü işlemler ya da dış etkenler nedeniyle yıpranmış saçlarınızın eski sağlığına ve ışıltısına kavuşmasını sağlar. Saçı kökten uca besler ve direncini artırır. Özel geliştirilmiş formülü sayesinde; saçın ihtiyacı olan nemi sağlar, elektriklenmesini önler. Böylece saça ipeksi bir görünüm verir ve kolay şekil almasını sağlar.

Hair Repair Shampoo by Lumiere; Her saç tipinin kullanımına uygun olan saç bakım şampuanıdır. Saçı derinlemesine besleyen bakım şampuanı, saçınızı nazikçe temizler ve saç dökülmelerini azaltır. Düzenli kullanımda saçların sağlıkla uzamasını da destekler. Özel geliştirilmiş formülü sayesinde; saç derisini güçlendirir ve saç diplerinin nefes almasını sağlar.