B12 Plus

Inner Banner
B12 Plus

B12 Plus

One More B12 Plus "Transdermal Dalga Teknolojisiyle" vücudun B12 ihtiyacını dengeler, bağışıklık sistemini güçlendir.

Vitamin B12: Sinir sisteminin sağlığı, beyin fonksiyonları ve alyuvarların üretimi için gereklidir ve C vitamini ile alındığında daha fazla yarar sağlar.

Vitamin E: Cilt sağlığı, göz sağlığı için faydalıdır.Hücre hasarlarını önler Egzama ve sedef gibi cilt hastalıklarının etkilerini azaltır.

Vitamin B1: Büyüme ve gelişmeyi destekleyen hücrelerin fonksiyonu için görevli bir vitamindir ve B12 ile alındığında daha etkilidir .

Vitamin C: Enfeksiyon hastalıkları ve kansere karşı korunmada bağışıklık sistemini güçlendirmede önemli görevlere sahiptir .

Vitamin B3:Yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkı sağlar 

Folik Asit: Damar sertliğinin önüne geçerek kalp krizi, bunama ve felç gibi birçok ciddi hastalığın oluşumunu engellediği bilinmektedir

B12 vitamininin ana görevi (diğer görevleri yanında) kırmızı kan hücresi üretimi ve merkezi sinir sisteminin korunmasıdır. B12 vitaminini gereğinden fazla almak gibi bir durum söz konusu değildir, Çünkü B12 vitamini suda çözünen vitaminler arasındadır ve vücut ihtiyacı olanı aldıktan sonra fazlasını idrar yoluyla sistemden atar. Bu nedenle düzenli olarak alınmalıdır.

B12 vitamini eksikliğinde anemi, denge kaybı, bacak ve kollarda uyuşma, karıncalanma, güçsüzlük gibi belirtiler görülebilir.