Anti-Aging Eye Mask by Lumiere

  • Anasayfa
  • Anti-Aging Eye Mask by Lumiere
Inner Banner
Anti-Aging Eye Mask by Lumiere

Anti-Aging Eye Mask by Lumiere

Cilt fonksiyonlarını düzenleyerek uygulanan bölgeye parlaklık ve pürüzsüzlük sağlar.  Kırışıklık önlemeye karşı yardımcı olur. Eye Mask’ın en etkin özelliği çeşitli nedenlerle oluşan göz altı torbası görünümünü minimuma indirmektir.


İÇERİK 

Niacinamide: Cildi güneşe karşı daha dayanıklı hale getirir ve güneş lekelerini giderir. Vitamin B3'ün Niacin ve Niacinamide formuna verilen ismidir. Suda çözünebilen B vitamini formu olan Niacinamide; ışıl ışıl bir cilt görünümü için çok etkilidir. Erken yaşlanma çizgilerini önlemek ve ciltteki ince çizgileri azaltmak bilinen etkileri arasındadır. Bunlara ek olarak Niacinamide; cilt renginin eşitlenmesini sağlar. Koyu leke görünümünü gidermeye destek olur ve cilt bariyerini güçlendirir.

Aleo vera : Cilt problemlerini hızlı tedavi eder. Genç ve pürüzsüz bir cilt için etkilidir. Doğal ve güçlü nem kaynağı olarak tanımlanır. Cilde esnekliğini geri kazandırarak kuru veya hasarlı cildin görünümünü azaltır. Antioksidan özelliğe sahiptir. Ciltteki solgun ve yıpranmış görünümü azaltır. Etkili bir sebum dengeleyici olarak bilinir. Bu özelliği sayesinde ciltteki parlama sorununu azaltır.

Arginine : Büyüme hormonlarını geliştirir.

Rosmarinus officinalis : Yara iyileşmesini hızlandırır.


Göz altı torbaları için özel bir formül geliştirerek Anti-Aging Eye Mask’ı sizlerle buluşturdu.