ONE MORE ŞİRKET HAKKINDA

Inner Banner
ONE MORE ŞİRKET HAKKINDA

ONE MORE ŞİRKET HAKKINDA

  • 06.07.2021 18:24

ONE MORE ŞİRKET HAKKINDA

2014 yılında ticari hayatına başlayan One More International, “Temiz Doğrudan Satış Sahası Oluşturma” misyonu ile faaliyetlerine başlamış olup, bu misyonu kendine daimi hedef olarak belirlemiştir.


Vizyonumuz;

2014 yılında ticari hayatına başlayan One More International, “Temiz Doğrudan Satış Sahası Oluşturma” misyonu ile faaliyetlerine başlamış olup, bu misyonu kendine hedef olarak belirlemiştir. İlk adım olarak Türkiye’nin dört bir yanına, sonrasında Avrupa’ya ve Avrupa’dan tüm global pazara açılmaya başlayan One More International, küresel ticaretin iddialı oyuncularından biri olmuştur.One More International, sektördeki gücünü perçinlemek adına, ithalatçı olarak başladığı ticari hayatını, ürün gamının %85’ini kendi bünyesinde üreterek, üretici olma vasfına sahip olmuştur. Üretim inovasyonu ile AR-GE faaliyetleri için önemli yatırımlar yapan One More International, üretim misyonunu “kalite odaklı, inovatif ve sürdürülebilir üretim” olarak benimsemiştir.


Misyonumuz;

Kurulduğu günden bugüne, One More International’ın ulaşmış olduğu kalite, kapasite ve geniş ticaret ağı ile Türkiye’de, Avrupa’da, Asya’da, Güney ve Merkez Amerika’da, sektörün öncü girişimcisi ve rol belirleyicisi olmayı başarmıştır. Bugün One More International; 150’den fazla ülkeye açılmış, kişiye özel kargosuyla tüm dünyaya servis yapabilen, 20 ülkede müdürlüklerini kurmuş olan bir “Doğrudan Satış” şirketidir. One More International, başarısını işin mutfağından gelen yöneticilerine ve dev kadrosuna borçludur.Global Başkanımız Sn. Mustafa Erdil ve Global 2. Başkanımız Sn. Sevcihan Saygılı Erdil 21 yıllık Doğrudan Satış deneyimlerini özgün vizyon ve misyonlarıyla harmanlayarak sayısız başarıyla dolu bir yol haritası çizmişlerdir.2014’ten beri her geçen gün büyüyen kadrosu ile sayısız başarıya, binlerce kişilik organizasyonlara imza atan One More International, aynı organizasyonları tüm dünyada yapmaya ve sayısız başarıya imza atmaya hazırlanmaktadır.